Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 36
Realitní zpravodaj

Podvodné pronájmy tahají z lidí peníze. Jak se nenechat napálit?

Podvodné pronájmy tahají z lidí peníze. Jak se nenechat napálit?
7.12.2023 - I do oblasti pronájmů bytů se již před několika lety dostali tzv. šmejdi. Podvodníci tahají z lidí peníze na zálohách na základě inzerátů, které nabízejí velmi výhodné pronájmy v..

Co vše se zapisuje do katastru nemovitostí

Co vše se zapisuje do katastru nemovitostí
4.12.2023 - Zápisem týkajícím se práv do katastru nemovitostí se rozumí zápis věcných práv, práv ujednaných jako věcná, nájmu a pachtu. Existují tři druhy zápisů: vklad, záznam a poznámka. Věcná..

Na hypotéku dosáhne více zájemců. ČNB zrušila další omezení

Na hypotéku dosáhne více zájemců. ČNB zrušila další omezení
30.11.2023 - Česká národní banka (ČNB) na svém včerejším zasedání rozhodla o deaktivaci ukazatele DTI. Parametr DTI (Debt To Income) stanovuje poměr výše celkového zadlužení žadatele o úvěr a výše..
Nacházíte se: Úvodní strana » Prodej, vícegeneračního RD po GO, 22 lůžek, CP pozemku 583m2, obec Vlčatín, okr. Třebíč

Prodej, vícegeneračního RD po GO, 22 lůžek, CP pozemku 583m2, obec Vlčatín, okr. Třebíč, Ev.č.: 00361-1

DSC_4386
DSC_4393
DSC_4407
DSC_4385
DSC_4380
DSC_4379
DSC_4378

Kontaktujte makléře

Ing. David NovákIng. David Novák
+420 775 077 502
[email protected]
REALmix s.r.o.REALmix s.r.o.
Bayerova 792/23
Brno - Veveří
+420 775 077 502
[email protected]
Cena12 250 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieVícegenerační dům
LokalitaVlčatín 55
OkresTřebíč
VelikostAtypický
Plocha užitná550 m²
Plocha pozemku583 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
C (105 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme prodej rodinného domu s kapacitou dvou třílůžkových a dvou čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, samostatně přístupný, částečně bezbatriérový apartmán s ložnicí a pokojem v otevřeném podkroví se 6 lůžky. Zahrada s grilem a venkovním posezením. Parkování na vlastním pozemku pro 4 automobily. CP pozemku 583m2 - v KN je celý pozemek veden jako zastavěná plocha a nádvoří.

V domě je dále velmi prostorné zázemí v podobě dvou kuchyní s plnohodnotným vybavením, společenská místnost a místnost s kulečníkovým stolem. Samostatná místnost pro uložení kol, zahrada s grilem a venkovním posezením.

Dům je napojen na veškěré obecní vodovod + má vlastní studnu s rozvodem užitkové vody, dále je dům napojen na elektřinu a plyn, kanalizace je svedena do jímky.

Doprava - 35min autem z Brna (30min z Jihlavy), zastávka vlakového spojení cca 300 m od domu, autobusová zastávka bezprostředně domu.

Shrnutí jedinečnosti objektu, ke kterému aktuálně slouží s čistým výnosem +/- 500.000,-Kč/rok (výnosnost lze jistě ještě značně ovlivnit s aktivním využíváním již zaplaceného rezervačního systému atp.):
Možnost ubytování o kapacitě 22 lůžek v samostatných pokojích s vlastním sociálním zázemím. Velká společenská místnost pro zábavu uvnitř (kulecnik, fotbalek, ping pong, šipky), dvě plně vybavené kuchyně, prostory vhodné pro teambuildingy, rodinné oslavy a srazy. V zimě využití krbu na dřevo ve společenské místnosti. Samostatná místnost pro uložení kol. Dvě samostatné plně vybavené kuchyně. Místní terén je vhodný pro nenáročnou cykloturistiku, běžecké lyžování a turistické výlety s dětmi. Pronájímá se převážně krátkodobě, je zde však možnost i dlouhodobého pronájmu apartmánu atp..

Soubory ke stažení