Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 32
Realitní zpravodaj

Co mohou sledovat kamery instalované na domě

Co mohou sledovat kamery instalované na domě
19.7.2024 - Odkládání objemného odpadu k běžným popelnicím na směsný odpad. Ničení domovní fasády, ale také třeba zámků či dveří, takové a podobné problémy řeší mnoho majitelů bytových domů,..

Bydlení vládne minimalismus

Bydlení vládne minimalismus
15.7.2024 - Jednoduchost, skromnost, pokora. Malé, ale praktické, útulné a udržitelné. Takový je styl bydlení podle mladé generace. Vždyť proč hromadit věci, které potřebují údržbu a úklid, když je..

Výhody digitálního modelu budovy jsou především úspory energií a efektivita správy

Výhody digitálního modelu budovy jsou především úspory energií a efektivita správy
11.7.2024 - U rodinného domku se to možná nezdá, ale když se investor pustí do stavby velké budovy, ať administrativní, či skladového nebo jinak využitelného areálu, bez digitálního modelu budovy se..
Nacházíte se: Úvodní strana » Prodej, apartmány a pokoje v RD po GO, 22 lůžek, CP pozemku 583m2, obec Vlčatín, okr. Třebíč

Prodej, apartmány a pokoje v RD po GO, 22 lůžek, CP pozemku 583m2, obec Vlčatín, okr. Třebíč, Ev.č.: 00361

DSC_4385
DSC_4393
DSC_4407
DSC_4386
DSC_4380
DSC_4379
DSC_4378

Kontaktujte makléře

Ing. David NovákIng. David Novák
+420 775 077 502
[email protected]
REALmix s.r.o.REALmix s.r.o.
Bayerova 792/23
Brno - Veveří
+420 775 077 502
[email protected]
Cena9 990 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieApartmány
LokalitaVlčatín 55
OkresTřebíč
Plocha užitná550 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
C (105 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme prodej rodinného domu s kapacitou dvou třílůžkových a dvou čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, samostatně přístupný, částečně bezbatriérový apartmán s ložnicí a pokojem v otevřeném podkroví se 6 lůžky. Zahrada s grilem a venkovním posezením. Parkování na vlastním pozemku pro 4 automobily. CP pozemku 583m2 - v KN je celý pozemek veden jako zastavěná plocha a nádvoří.

V domě je dále velmi prostorné zázemí v podobě dvou kuchyní s plnohodnotným vybavením, společenská místnost a místnost s kulečníkovým stolem. Samostatná místnost pro uložení kol, zahrada s grilem a venkovním posezením.

Dům je napojen na veškěré obecní vodovod + má vlastní studnu s rozvodem užitkové vody, dále je dům napojen na elektřinu a plyn, kanalizace je svedena do jímky.

Doprava - 35min autem z Brna (30min z Jihlavy), zastávka vlakového spojení cca 300 m od domu, autobusová zastávka bezprostředně domu.

Shrnutí jedinečnosti objektu, ke kterému aktuálně slouží s čistým výnosem +/- 500.000,-Kč/rok (výnosnost lze jistě ještě značně ovlivnit s aktivním využíváním již zaplaceného rezervačního systému atp.):

Možnost ubytování o kapacitě 22 lůžek v samostatných pokojích s vlastním sociálním zázemím. Velká společenská místnost pro zábavu uvnitř (kulecnik, fotbalek, ping pong, šipky), dvě plně vybavené kuchyně, prostory vhodné pro teambuildingy, rodinné oslavy a srazy. V zimě využití krbu na dřevo ve společenské místnosti. Samostatná místnost pro uložení kol. Dvě samostatné plně vybavené kuchyně. Místní terén je vhodný pro nenáročnou cykloturistiku, běžecké lyžování a turistické výlety s dětmi. Pronájímá se převážně krátkodobě, je zde však možnost i dlouhodobého pronájmu apartmánu atp..

Více info. v RK.

Soubory ke stažení