Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 31
Realitní zpravodaj

Zákaz zvyšování nájemného je u konce

Zákaz zvyšování nájemného je u konce
5.6.2020 - Bydlíte v nájemním bytě, nebo byt pronajímáte? Pravděpodobně jste zaznamenali koncem dubna nařízení Vlády stanovující cenové moratorium nájemného z bytů. Jednalo se o jedno z mnoha..

Dočasná stavba. Výhody a nevýhody aneb co byste měli vědět

Dočasná stavba. Výhody a nevýhody aneb co byste měli vědět
3.6.2020 - Je stavbou pouze to, co je pevně spojeno se zemí? Tento laický výklad neplatí. Důležité je, jak dílo vzniklo. Pokud vzniklo stavební činností, pak je to podle stavebního zákona stavba...

Zlevňování hypoték zrychlilo. Sazby míří pod 2 procenta

Zlevňování hypoték zrychlilo. Sazby míří pod 2 procenta
2.6.2020 - Nabídkové sazby sazeb hypotečních úvěrů dál padají. Během května své hypotéky postupně zlevnila Moneta Money Bank, v rámci časově omezené akční nabídky pak Hypoteční banka a ČSOB a v..
Nacházíte se: Úvodní strana » Prodej, rodinný dům 5+kk, obec Ledce, okr. Kladno

Prodej, rodinný dům 5+kk, obec Ledce, okr. Kladno, Ev.č.: 00126

Jihozapad 800x600
Zapad 800x600
Jihovychod 800x600
IMG-6446
IMG-6457
IMG-6456
20200507_160147

Kontaktujte makléře

Tomáš SilnickýTomáš Silnický
+420 775 077 503
tomas@realmix.cz
REALmix s.r.o.REALmix s.r.o.
Bayerova 792/23
Brno - Veveří
david@realmix.cz
Cena6 500 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaLedce
OkresKladno
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná175 m²
Plocha podlahová175 m²
Plocha pozemku1.600 m²
Plocha zastavěná215 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby2020
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme prodej novostavby samostatně stojícího nadstandardního RD typu bungalov, obec Ledce, okres Kladno, 25 minut jízdy od Prahy po D6 či D7. Jedná se o právě probíhající stavbu rodinného domu na klíč, která bude dokončena současným vlastníkem/stavebníkem. Dům o zastavěné ploše 215m2 se nachází na krásném rovinatém pozemku s výměrou 1.600m2 na klidném místě na okraji obce. Aktuální cena je uvedena za pozemek a hrubou stavbu včetně střechy a oken. Dům je navržen s dispozicí 5+kk, 2 x koupelna + samostatné WC, technická místnost, spíž, 2 x šatna, garáž, pochozí půdní prostor 80m2. Za domem bude terasa a velká zahrada s bazénem. Užitná plocha domu činí 175m2 s možností vybudování další obytné či úložné plochy v podkroví domu (až 80m2). Dům je stavěn jako nízkoenergetický (pravděpodobně PENB kat. A, max. kat. B), 30 cm zdivo Heluz, zatepleno 20cm, střecha 30cm izolace. Okna plastová, šestikomorová s izolačními trosjkly. Dům je zděný (včetně vnitřních příček), nepodsklepený, střecha sedlová. Topení a ohřev vody bude řešeno tepelným čerpadlem, způsob vytápění - podlahové topení. V současné době může budoucí kupující ovlivnit částečně ještě i vnitřní dispozici domu (např. posunutí příčky), tak i veškeré jeho vnitřní vybavení (podlahy, dveře + zárubně, vybavení koupelen a WC) atp. Cena za kompletně dokončený dům je stanovena ve výši 11.750.000,- Kč, tato cena zahrnuje již kompletně dokončený RD na klíč včetně interiéru (bez KL), včetně veškerých zařizovacích předmětů, podlah, dveří atp., pochozího půdního prostoru, bazénu 7 x 4m, oplocení celého pozemku s pojezdovou bránou a brankou a základních teréních úprav a zpevněných ploch (zámková dlažba atp.), 10m3 betonová retenční nádrž pro odvod dešťové vody ze střechy atd. Cena se může lišit dle standardu vnitřního vybavení a klientských změn. Rodinný dům se nachází na velmi hezkém a klidném místě obce v bezprostřední blízkosti přírody. Obec Ledce se nachází v okrese Kladno, kraj Středočeský v krásné okolní přírodě. Žije zde cca 470 obyvatel. Obec se rozprostírá v mírné kotlině na území přírodního parku Džbán a patří k ní i bývalé lázně Šternberk. Okolní blízké lesy tvoří podkovu, která se táhne z jižní strany přes západ až na stranu severní. Na východě se tato kotlina roztahuje do široké slánské nížiny. Veškeré další info (půdorysy, pohledy, vizualizace atp.) a prohlídky v RK.