RealMix - Profil společnosti - Realitní Agentura

Co Vám nabízíme

 
Mladý a dynamický tým, který Vám nabízí profesionální úroveň služeb, znalost problematiky trhu a individuální přístup ke každému klientovi a jeho potřebám.
 
Zdarma prezentace Vašich nemovitostí ve významných realitních časopisech, na realitních serverech a našich webových stránkách.
 
Širokou databázi klientů, neboť spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi a máme možnost získat informace z jejich klientské databáze.
 
Kompletní právní servis a poradenství včetně zajištění přípravy smluv v co nejkratším možném termínu.
 
Bezpečný převod finančních prostředků při prodeji Vašich nemovitostí zajištěný notářskou nebo advokátní úschovou.
 
Zastupování našich klientů při jednání s úřady a sledování průběhu řízení.
 
Dostatek odborných informací z oblasti hypotečního financování pro Vás zajistíme přímo v prodejním centru prostřednictvím našich partnerů.
 

Plán prodeje

 
Zde je nutno uvést, že sebelepší analýza a tržní ocenění nezajistí, aby se prodej uskutečnil v daných termínech. Lze však stanovit určitou pravděpodobnost vývoje prodeje.
 
Maximální doba prodeje nemovitostí, dle našeho odhadu a zkušeností, pokud prodej není doprovázen majetkovými komplikacemi, by neměla být delší než čtyři měsíce, tj. od prvního okamžiku, kdy byly nemovitosti inzerovány, do složení závazné blokační zálohy klientem v realitní agentuře, což představuje projev vážného zájmu klienta o danou nemovitost. Samozřejmě, vždy záleží na konkrétním případu.
 

Cenová strategie

 
Naši zkušení makléři Vám navrhnou cenu, za kterou je reálně možné Vaše nemovitosti prodat a poté společně s Vámi stanovíme výchozí prodejní cenu podle aktuální situace.
                                                                                                                                          
 

Závěrem

 
Spokojenost a důvěra našich klientů je pro nás tím největším oceněním a důkazem kvalitně odvedených služeb. V případě, že se na nás obrátíte, budeme stát po Vašem boku po celou dobu trvání procesu prodeje dané nemovitosti, abychom zajistili, že Vaše zkušenost s námi bude jen ta nejlepší.
 
Bude nám ctí, stanete-li se i Vy naším spokojeným partnerem.
 
 

OCHRANA SPOTŘEBITELE

 

Dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel v případě svého uplatněného nároku souvisejícího se smlouvou o poskytnutí služby (zejm. zprostředkovatelská smlouva) možnost obrátit se s tímto svým nárokem na orgán pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, pokud vznesenému nároku ze strany spotřebitele jakožto dodavatel služby zcela nevyhovíme my sami a ani nedospějeme k jinému smírnému řešení. Příslušným orgánem k mimosoudnímu řešení sporu je Česká obchodní inspekce. Bližší informace lze také nalézt na internetových stránkách http://www.coi.cz/ pod záložkou „PRO SPOTŘEBITELE“.Mapa
Kontakt
REALmix s.r.o.
Brno 602 00,
Bayerova 792/23
IČO: 276 77 044
DIČ: CZ27677044
www.realmix.cz
realmix@realmix.cz
Tel. +420 775 077 502

DOČASNÉ SÍDLO z důvodu požáru:
Haasova 513/40, Brno 616 00

 

Jednatel společnosti:
Ing. David Novák
tel.: + 420 775 077 502
e-mail: david@realmix.cz